باند پزشکان قلابی در بیرجند منهدم شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سعید دادگر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی خراسان‌جنوبی، اطلاعاتی دریافت کردند که افرادی با تشکیل یک باند مخوف و سازمان‌یافته به‌صورت غیرقانونی در خصوص موارد پزشکی بانوان فعالیت می‌کنند که شناسایی و دستگیری اعضای این باند در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی خراسان‌جنوبی پس از دو ماه بررسی و تحقیقات پلیسی با اقدامات فنی اعضای این باند را شناسایی کرده و آنان را تحت نظر قرار دادند.

جانشین انتظامی استان خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در بررسی‌های مأموران مشخص شد متهمان با تشکیلاتی سازمان‌یافته دست به اقدامات مجرمانه و غیرقانونی می‌زنند و سرکرده باند که خود را با هویت جعلی «دکتر رضایی» معرفی می‌کند با همدستی سایر اعضای این باند اقدامات مجرمانه پزشکی انجام می‌دهد و مبالغ بسیار هنگفتی از شهروندان دریافت می‌کند.

دادگر اضافه کرد: با مستندسازی از اقدامات مجرمانه متهمان و با هماهنگی مقام قضائی تیم‌های متشکل از امنیت اخلاقی و عملیات وِیژه پلیس امنیت عمومی استان برای دستگیری متهمان اعزام شده و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه سرکرده و چهار نفر از اعضای این باند را در سه نقطه از شهرستان بیرجند دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی اقلام و داروهای ممنوعه، مخدر و غیرمجاز کشف و اعضای این باند با تشکیل پرونده به پلیس امنیت عمومی استان منتقل شدند.

جانشین انتظامی استان خراسان‌جنوبی با بیان اینکه تحقیقات پلیس در خصوص سایر جرائم احتمالی متهمان ادامه دارد؛ خاطرنشان کرد: پلیس با اشرافیت اطلاعاتی، فضای حقیقی و مجازی را رصد می‌کند و با اقتدار با هرگونه بی‌نظمی و هنجارشکنی برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ج/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *