سد چپرآباد اشنویه به زودی افتتاح می‌شود/ اشنویه مستعد برای اجرای طرح‌های گردشگری

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، اسعد خضری عصر امروز در چهارمین  جشنواره گیلاس اشنویه با اشاره به اینکه این جشنواره با اهداف بلندی برگزار می‌شود اظهار کرد: اشنویه شهرستانی مرزی است که در چند سال گذشته در حال تجربه کردن طعم شیرین قطار توسعه و دستیابی به آرزوهای پنج ساله است.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون مردم اشنویه شاهد پیشرفت در تمامی عرصه‌ها از جمله احداث جاده‌های مواصلاتی، جاده‌های روستایی و گازرسانی هستند.

فرمانده اشنویه گفت: پس از دو دهه امروز شاهد پایان پروژه سد چپرآباد هستیم که ۱۰۰ درصد عملیات اجرایی آن آغاز شده و در آینده‌ای نزدیک شاهد آبگیری و افتتاح آن خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه امروز روستاهای اشنویه شاهد تحول عظیمی هستند افزود: هم‌اکنون ۱۰۰ درصد روستاهای اشنویه آسفالت هستند و امید است که اشنویه در تداوم توسعه که در چند سال گذشته شاهد آن بوده‌ایم به سرمنزل مقصود برسد.

خضری در ادامه اظهار کرد: خوشبختانه اشنویه با ۸۰ کیلومتر مرز، در نهایت آسایش و آرامش در جاده توسعه قرار گرفته و امید است که سرمایه‌گذاران بدون لحظه‌ای ترس و تردید از سرمایه‌گذاری در این شهرستان، به سرمایه‌گذاری بپردازند.

وی بیان کرد: اشنویه شهری با اقلیم مدیترانه‌ای است که آماده کاشت و برداشت تمامی محصولات است و آب و هوایی مثال‌زدنی آن، بهترین شرایط را برای انجام طرح‌های گردشگری فراهم کرده است.

انتهای پیام/۶۱۰۲۴/ن/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *