برگزاری دوره استعدادیابی کاراته زیر نظر مربی تیم ملی کاراته ایران+تصاویر

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، یک دوره استعدادیابی در شهر رشت به همت سعید حسنی پور دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی اینچئون به مناسبت هفته المپیک در رشته کاراته برگزار شد، این رویداد با استقبال قابل‌توجه ساکنان محله قاسمیه رشت مواجه شد.

سعید حسنی پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اهمیت برگزاری دوره‌های استعدادیابی اظهار کرد: ۱۷ سال در محله قاسمیه رشت زندگی کرده و از این محله به افتخارات پرشماری بین‌المللی دست پیدا کردم.

وی با بیان اینکه دغدغه کودکان محله قاسمیه را داشته است، افزود: ایده استعدادیابی کاراته در هفته المپیک به ذهنم تداعی کرد و ازآنجایی‌که نایب‌رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک هستم، وظیفه‌ام حضور در چنین عرصه‌هایی است.

نایب‌رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک با اذعان به استقبال خوب خانواده‌ها از طرح استعدادیابی بیان کرد: یکی از اهداف جنبش المپیک، آموزش ورزش‌های المپیکی میان مردم است، با برنامه‌ریزی چنین رویدادی، به این هدف نزدیک شدیم.

حسنی با اشاره به گسترش ورزش در میان محلات و کوچه‌ها تصریح کرد: استعدادیابی در رشته‌های مختلف می‌تواند باعث شکوفایی استعدادهای ورزشی شهر و استانمان شود و به‌سوی فردایی سالم‌تر گام برداریم.

به گزارش فارس، طرح استعدادیابی کاراته در محله قاسمیه شهر رشت با حضور قهرمانان استان گیلان و مسؤولین هیأت کاراته این استان برگزار شد.

انتهای پیام/۳۳۸۹/م

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *