ایران و لهستان به رقابت سخت در زمین والیبال معروف‌ هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، ویتال هاینن امروز در نشست خبری مربیان تیم‌های ملی والیبال هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال با اصحاب رسانه در ارومیه اظهار کرد: ما به دنبال بهترین نتیجه و بیشترین پیروزی ممکن در ارومیه هستیم و در هفته سوم با روسیه، ایران و کانادا بازی دارشته و در یکی از سخت‌ترین گروه‌های ممکن قرار گرفته‌ایم و این تیم‌ها در رده‌بندی مسابقات، بالاتر از لهستان هستند و به همین خاطر کسب حتی یک پیروزی برای ما بسیار خوب خواهد بود و از کسب ۲ پیروزی بسیار خوشحال خواهیم شد.

وی افزود: من دیروز تمام شهر ارومیه را پیاده روی کردم و عاشق پیاده روی هستم و بیشتر از ۲۰ خودرو توقف کردند تا من را به هتل برسانند اما من گفتم که دوست دارم پیاده روی کنم و این نشان می‌دهد در ارومیه والیبال در خون و رگ مردم این شهر جاری است.

سرمربی بلژیکی تیم ملی لهستان به بازی مهم تیم خود در مقابل تیم ایران اشاره و خاطرنشان کرد: ایران و لهستان، کشورهایی هستند که به رقابت سخت در زمین والیبال، معروف‌ هستند و همیشه رقیب یکدیگر بوده‌اند و من روحیه جنگندگی بازیکنان را دوست دارم اما به شرطی که این رقابت در سالن مسابقه تمام شود و آنها باید خارج از زمین با هم دوست باشند و این شیوه کار من است و به بازیکنان تیمم هم مرتب در این مورد تذکر می‌دهم.

وی به برگزاری مسابقات در شهر ارومیه اشاره و تصریح کرد: مردمان این شهر مهمان نواز هستند و تعریف‌های خوبی را از این شهر و زادگاه سعید معروف شنیده ام و منتظر آغاز بازی و حضور تماشاگران عاشق والیبال هستیم.

هاینن افزود: هدف ما رقابت‌های انتخابی المپیک است و من یک هدف شخصی هم دارم که آن کسب یک مدال المپیک است و همه ما برای رسیدن به المپیک بوده و در مرحله بعدی، برای کسب مدال در المپیک تلاش می‌کنیم و لیگ ملت‌های دنیا هدف چهارم لهستان است و با حضور بازیکنان جوان برای بازیکنان اصلی استراحت دادیم.

به گزارش فارس، هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال از ۲۴ تا ۲۶ خرداد ماه امسال به میزبانی ارومیه با حضور تیم‌های ایران، کانادا، لهستان و روسیه در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۰۵۴/ن/خ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *