آغاز محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای مازندران/ کندوان فردا یک‌طرفه می‌شود

علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان بوده و از لحاظ جوی نیز مشکلی نداریم.

وی با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی از فردا در محورهای مازندران، افزود: تردد تمامی تریلی‌ها همچنان از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه، ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ۱۲ تا ۲۴ روز شنبه و ۶ تا ۲۴ روز یک‌شنبه یکم اردیبهشت ماه امسال ممنوع است.

این مسؤول بیان کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز یک‌شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت نیز کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز چهارشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلی از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۳۰ فروردین ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران اظهار کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز یک‌شنبه نخستین روز اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷  تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی در پایان گفت: رانندگان برای آگاهی از آخرین وضعیت محورهای مازندران از طریق شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ مرکز کنترل پلیس راه مازندران استعلام کنند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ع/ق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *