۵۰ واقعه براندازی نظام با پشتیبانی خدا از انقلاب شکست خورد

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، حجت‌الاسلام سیدعلی‌اکبر قریشی امروز در خطبه‌های نماز جمعه ارومیه تصریح کرد: اگر مشمول‌الذمه کسی نباشیم باید شکرگزار خدا باشیم و در غیر این‌صورت باید در راستای ادای حق و رفع مشمول‌الذمه از فرد و یا وارثان حلالیت بخواهیم تا در قیامت وبال ما نباشند.

وی با توصیه به تقوای الهی و ترس از خدا افزود: انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ به ثمر رسید و ۴۰ سالگی را سپری کرد و به چهل‌ویکمین سال پیروزی وارد شد، در این مدت حدود ۵۰ واقعه اتفاق افتاده که در راستای براندازی نظام بود اما در همه این جریان‌ها پیروز شدیم و نظام پابرجا ماند.

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: هشت سال دفاع مقدس، فتنه ۸۸، کودتای نوژه و انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت مسؤولان از جمله این فتنه‌ها محسوب می‌شود که به دنبال براندازی نظام بودند اما موفق نشدند و دشمن از بین رفت و انقلاب باقی ماند.

وی گفت: علت این شکست‌ها پشتیبانی خداوند متعال از انقلاب است چرا که این انقلاب به دنبال پیاده‌سازی احکام خدا در قرآن و سنت پیامبر(ص) در جامعه است.

قریشی بیان کرد: شورای نگهبان فقط به دنبال تطبیق قوانین نمایندگان مجلس با احکام الهی در قرآن و سنت پیامبر است و این باعث شده که این انقلاب سقوط نکند، چرا که خدا پشتیبان این نظام است.

وی افزود: صاحب اصلی انقلاب امام زمان(عج) است و این انقلاب به ایشان خواهد رسید و بنابر گفته مقام معظم رهبری این اتفاق به زودی خواهد افتاد.

امام جمعه موقت ارومیه ادامه داد: رحمت خدا همیشه غالب است اما اگر غضب الهی در اثر گناه پیشی بگیرد، باعث تغییر قوم می‌شود و در کشور ما رحمت الهی پیشی دارد و این نماز جمعه‌ها رحمت الهی را غالب می‌کند و مردم را به برپایی نماز جمعه ترغیب کنید تا رحمت الهی جاری باشد.

انتهای پیام/۶۱۰۲۹/ پ/م

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *