‎ فعالیت ۵۰ گروه جهادی در تعطیلات نوروز در استان هرمزگان

محمدرضا آران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در میناب، با اشاره به فعالیت ۵۰ گروه جهادی در مناطق مختلف استان هرمزگان از ۲۸ اسفند تا ۲۰ فروردین، اظهار داشت: هدف نخست از برگزاری اردوهای جهادی، ترویج زندگی جهادی بین جوانان است که با مشاهده محرومیت‌ها به‌صورت جهادی تربیت شوند. 

وی افزود: این گروه‌های جهادی شامل ۲۰۰۰ نفر هستند که در زمینه های علمی، فرهنگی، پزشکی و عمرانی فعالیت می‌کنند.

مسؤول بسیج سازندگی استان هرمزگان، با بیان این‌که اقدامات فرهنگی قابل توجهی توسط گروه‌های جهادی در مناطق محروم انجام می‌شود، گفت: مردم این مناطق، استقبال بسیار خوبی از فعالیت‌ گروه‌های جهادی می‌کنند.

آران با اشاره به فعالیت‌های اردوهای جهادی در مناطق محروم، اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، چندین نهاد با هدف محرومیت‌زدایی در کشور تأسیس شد اما در برخی دولت‌ها رسیدگی به مردم به فراموشی سپرده شد، لذا مقام معظم رهبری دستور حرکت‌های جهادی به‌ویژه در بخش سازندگی را در راستای محرومیت‌زدایی در سراسر کشور صادر کردند.

وی اضافه کرد: گروه‌های جهادی در ایام تعطیلات انگیزه و شور مضاعفی در خدمت‌رسانی به مردم به‌ویژه در مناطق کم‌برخوردار دارند تا به این صورت شادی‌ها و احساسات پاک عاطفی را بین مردم تقسیم کنند.

مسؤول بسیج سازندگی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: زمان اعزام گروه‌های جهادی فعال در نوروز ۹۸ از ۲۰ اسفندماه آغاز و تا ۲۰ فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/۸۸۰۴۴/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *