رونمایی از اطلاع‌نگاشت بانوان شهید استان مرکزی

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، ظهر امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مسوولان نقشه اینفوگرافیک یا اطلاع‌نگاشت بانوان شهید استان مرکزی توسط مریم صفایی خواهر شهیده بزرگ رونمایی شد.

دبیر اجلاسیه بانوان در کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: مراسم رونمایی نقشه اینفوگرافیک یا اطلاع‌نگاشت بانوان شهید استان که به صورت شهرستانی اسامی قطعی و نهایی زنان شهید را معین کرده توسط مریم صفایی خواهر شهیده زهرا صفایی و در معیت بانوان راوی حاضر در این مراسم، مورد نمایی واقع شد.

راضیه مجاوری اظهار کرد: برنامه بدرقه دانشجویان استان مرکزی به سرزمین نور با عنوان اولین گردهمایی تجلی الگوی سوم توسط کمیته بانوان کنگره نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان برگزار شد.

وی افزود: این مراسم با دو هدف جریان سازی گفتمان الگوی سوم زن نه شرقی و نه غربی و دوم نقش‌آفرینی این الگوی سوم در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تبیین این مسئله انجام شد که این اعزام برای اولین بار در استان مرکزی و به صورت سازمان‌دهی شده در اردوی راهیان نور دانشجویی اتفاق افتاد.

دبیر اجلاسیه بانوان افزود: همچنین در راستای اعزام بانوان راوی شبکه الگوی سوم در راهیان نور مد نظر بود که در پی این اتفاق با توجه به شبکه الگوی سوم، افرادی را که به عنوان راوی عضویت این شبکه را پذیرفته بودند در این مراسم دعوت شدند.

مجاوری اظهار داشت: راویانی که در این مراسم حضور داشتند برای روایت گری خاطراتشان در مقطع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس همراه دانشجویان و هم‌سفر با آن‌ها در سرزمین نور حضور پیدا می‌کنند.

رونمایی نمایشگاه قاب‌های نجیب و همراه با فرم‌های نائب الشهیدی  از دیگر برنامه های این مراسم بود.

انتهای پیام/و

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *