کشورهای استکباری موجودیت اسرائیل را در خطر می‌بینند/ سرکشی به خانواده‌های شهدا برنامه‌ ثابت رهبر انقلاب است

حجت‌الاسلام محسن قمی معاون بین الملل دفتر مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در ورامین در خصوص عاجز ماندن آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل در مبارزه با جمهوری اسلامی، اظهار داشت: کشور ایران در منطقه از اقتدار خاصی برخوردار است، کشورها وقتی‌که قصد حل مشکلات منطقه‌ای‌ خود را دارند می‌بینند که از آمریکا هم کاری ساخته نیست.

وی گفت: اقتدار ایران در منطقه باعث شده از اسرائیل تا عربستان و امثالهم کاری ساخته نیست تا اینکه دست به دامن سایر کشورها افتادند و اجلاسی به نام ورشو درست کردند و با تبلیغ و دعوت از کشورهای دنیا خواستند که شما بیایید به داد ما برسید ما با این ایران چه‌کار کنیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: به برکت خون شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری، امروز ایران دارای قدرتی شده است که هیچ‌کس توان مقابله با این قدرت را ندارد.

قمی تصریح کرد: کشورهای استکباری یک روز مشکلشان تبدیل سفارت اسرائیل به سفارت فلسطین و اشغال سفارت آمریکا بود، امروز مشکل آن‌ها این است که موجودیت اسرائیل در معرض خطر است.

وی بیان داشت: به تعبیر نتانیاهو رئیس‌جمهور رژیم غاصب و کودک‌کش اسرائیل که من هر طرف که نگاه می‌کنم، شرق و غرب، جنوب و شمال اسرائیل می‌بینم که این رهبر ایران  است که خیمه زده است.

معاون بین الملل دفتر مقام معظم رهبری تأکید کرد: اقتدار و امنیت کشور به برکت خون شهدا و رشادت نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان است، تا این رزمندگان باصلابت و با بصیرت را داریم اجازه نخواهیم داد کسی به این کشور چپ نگاه کند و یا مانع رشد و تکامل این ایران شود.

قمی اظهار کرد: رهبر حکیمی هم در ایران اسلامی حضور دارد و ادامه مسیر حرکت انقلاب را مقام معظم رهبری مدیریت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های مهم، اصلی و همیشگی رهبر معظم انقلاب سرکشی به خانواده معظم شهدا و رزمندگان و جانبازان است. معظم له مایل است به تک‌تک این خانواده‌ها شخصاً سرکشی کند، ولی امکان‌پذیر نیست و به‌ صورت سمبلیک خانواده‌ها چندین ساعت با ایشان دیدار و درد دل می‌کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: شهدا زنده هستند و با نثار خون خود از ارزش‌های نظام محافظت می‌کنند و  با خون خود کشور را بیمه کردند.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/م/الف۴۰/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *