نتایج لیگ قابل پیش بینی بود/ فعالیت دختران باید دیده شود

ونوس مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، در خصوص کسب مقام سوم تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن در رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان کشور اظهار داشت: تیمی که سکو سوم لیگ برتر را کسب کرد، تیم رده سنی امید‌ بود که مقام نخست رقابت‌های امید کشور را سال گذشته به دست آورد؛ به جزء یک بازیکن تمامی بازیکنان بومی و در رده سنی امید قرار داشتند.

سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن ادامه داد: با وجود اینکه میانگین سنی تیم بسیار جوان بود انتظار می‌رفت که این تیم صاحب سکو شود، نیم فصل اول را خوب سپری کردیم و در نیم فصل دوم نیز با توجه به تجزیه و تحلیل‌های که انجام شد توانستیم خوب ظاهر شویم؛ سعی کردیم آمادگی بدنی بازیکنان در بهترین سطح باشد زیرا از لحاظ فنی به خاطر اینکه تیم دیر بسته شده بود نمی‌توانستیم به خوبی عمل کنیم.

وی اضافه کرد: در آغاز نیم فصل دوم خوب نبودیم اما در ادامه بازیکنان تیم هر‌آنچه که به آنان امر شده بود را عملی کردند و در نهایت تواسنتیم به آمادگی و هماهنگی خوبی دست بیابیم؛ در هفته‌های پایانی نیز چند بازی سخت را پشت سر گذاشتیم و توانستیم در هفته‌های آخر نیز خوب عمل کنیم و صاحب سکو شویم.

مرادی، در خصوص کیفیت لیگ برتر هندبال بانوان کشور گفت: انتظار‌ها از لیگ برتر باید بیشتر باشد؛ کیفیت بازی‌ها نیز می‌توانستند افزایش یابد، سال‌های گذشته کیفیت لیگ بهتر بود، در لیگ جاری تیم‌های رده اول دوم نزدیک به هم بودند و تیم‌های رده سوم و چهارم نیز به همین شکل، در لیگ جاری نتایج کلی قابل پیش بینی بود همین موضوع باعث شد هیجان لیگ کاسته شود.

سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن تصریح کرد: نبود اسپانسر شاید اصلی‌ترین عامل کاهش کیفیت لیگ باشد، یک یا دو تیم سرمایه خوبی را در اختیار دارند و همه چیز در این دو تیم خلاصه می‌شود، اگر سرمایه‌ها در کل لیگ پخش شود و قدرت در یک الی دو تیم متمرکز نباشد قطعا کیفیت لیگ افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: جدای از بحث مالی، بازیکنان ما با پوشش کامل وارد زمین می‌شوند و باید برگزاری مسابقات به شکل باشد که  فعالیت و بازی دختران دیده شود؛ رسانه‌ها باید کمک کند که فعالیت و بازی‌ آنها پخش شود و در نهایت دیده شود، زمانی بازی‌ها هم پدران و برادران بازیکنان بتوانند در سالن حاضر شود تا انرژی و روحیه بازیکن افزایش یابد.

مرادی در خصوص ادامه فعالیت تیم هندبال ذوب‌آهن اظهار داشت: از اکنون نمی‌توان در خصوص آینده صحبت کرد اما آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در آخرین دیدار ما اعلام کرد که سال آینده در هندبال بانوان تیم داری خواهند کرد و به شکل قوی‌تری ظاهر خواهند شد.

به گزارش فارس، تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان در قالب رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان کشور تواسنتد مقام سوم این رقابت‌ها را کسب کند.

انتهای پیام /۶۳۰۷۹/م

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *