آتش‌سوزی خوابگاه شادگان، مصدوم و خسارت جدی نداشت

به گزارش خبرگزاری فارس از شادگان، دبیرستان شبانه‌روزی ارشاد امروز در شادگان دچار حریق شد و آتش‌نشانی خبر از مصدومیت چند دانش آموز داد که تکذیب رئیس آموزش‌وپرورش شادگان را در پی داشت.

سعید حاجیان فرماندار شادگان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان، اظهار کرد: آتش‌سوزی امروز در دبیرستان شبانه‌روزی شادگان مصدومی نداشت و هرگونه مصدومیت دانش‌آموزان و انتقال آن‌ها به بیمارستان را تکذیب می‌کنم.

وی افزود: این آتش‌سوزی از بخاری به پرده رسید و موجب سوختن پرده شد که حتی خسارت مالی خاصی  نیز نداشت.

۳ دانش‌آموز به بیمارستان منتقل شدند

حمید حاجی‌زاده رئیس آتش‌نشانی شادگان نیز اظهار کرد: در حدود ساعت ۱۱ امروز کتابخانه مدرسه شبانه‌روزی شادگان از طریق بخاری گازی آتش گرفت و حریق درحال حرکت به سمت خوابگاه دانشجویان بود. تعدادی از دانش آموزان دچار دودگرفتگی و استرس شدند.

وی افزود: ۳ نفر از دانش‌آموزان به دلیل دودگرفتگی به بیمارستان منتقل شدند که به‌صورت سرپایی درمان شدند و مشکل خاصی نداشتند.

رئیس آتش‌نشانی شادگان عنوان کرد: در این حادثه آتش‌سوزی کتابخانه دبیرستان به طور کامل در آتش سوخت.

 به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس آموزش و پرورش شادگان نیز مصدومیت دانش آموزان را تکذیب کرده و گفت: به دلیل جدا بودن محوطه خوابگاهی از کلاس‌های درس، دانش‌آموزان آسیبی ندیدند و دود ناشی از آتش‌سوزی نیز مشکلی برای آن‌ها ایجاد نکرد؛ بخاری‌های استفاده شده از نوع بخاری‌های گازی دیواری دودکش‌دار هستند که استفاده از آن‌ها در محیط آموزشی ممنوعیتی ندارد.

انتهای پیام/ق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *