توزيع ۱۴۳ تن گوشت قرمز و سفيد از ابتدای سال در گچساران

علی مرادی امروز  در گفت و گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی مصرف خانوار  اقلامی با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت  این شهرستان در بین فروشگاه های عامل توزیع شد.

مدیرجهاد کشاورزی گچساران ادامه داد:  امسال ۱۴۳ تن گوشت سفید و قرمز به قیمت مصوب دولتی در این شهرستان توزیع شد.

وی افزود:  از ابتدای سال جاری  تا کنون ۷۳ تن گوشت منجمد گوساله  و ۷۰ تن گوشت منجمد مرغ  به قیمت دولتی  در بین فروشگاه های طرف قرارداد  این شهرستان توزیع شده است.

مرادی با بیان اینکه  این  سازمان  همواره نهایت سعی خود را برای تعادل بخشی قیمت های محصولات پر مصرف انجام می دهد، گفت: سازمان جهاد کشاورزی در راستای جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت  گوشت قرمز و سفید در این شهرستان  اقدام به توزیع مرغ  و گوشت گوساله منجمد کرده تا بتواند بازار را با این اقدام اشباع و مانع افزایش قیمت شود.

مدیرجهاد کشاورزی گچساران  در ادامه خاطرنشان کرد: امسال نیز در  ۱۰ واحد  تولیدی‌مرغ  در این شهرستان ۵۰۰ تن مرغ تولید و روانه بازار مصرف شد.

 وی ابراز کرد: این میزان گوشت سفید تولید شده در ۱۰ واحد تولیدی مرغ با ظرفیت ۲۵۰ هزار قطعه در هر دوره سه ماهه پرورش، تولید شد.

مرادی اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده در سال جاری هیچ گونه کمبود و محدودیت در توزیع مواد پروتئینی در این شهرستان وجود نخواهد داشت.

 به گزارش فارس، سالانه ۱۰۰ هزار تن  انواع محصولات کشاورزی و دامی در گچساران تولید و روانه بازار مصرف می‌شود.

 انتهای پیام/ق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *