چهل‌سالگی انقلاب مورد طمع دشمنان است

به گزارش خبرگزاری فارس از البرز، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرج خطاب به دادستان استان، اظهار داشت: همان‌طور که رئیس قوه قضاییه راجع به قیمت‌گذاری و گرانی اجناس مطلبی را گفته و درخواستی نیز داشته است، شما هم در استان جدی‌تر عمل کنید تا مردم آرامش بیشتری داشته باشند.

وی افزود: تعزیرات حکومتی بر قیمت‌ها نظارت کنند و کالاهایی که از انبارها کشف می‌شود را زودتر در اختیار مردم قرار دهید.

امام جمعه البرز در ادامه با اشاره به اینکه حضرت عیسی (ع) پیام‌آور صلح و آشتی است، ادامه داد: کشورهای اروپایی و آمریکا ثابت کرده‌اند که در جنگ نیابتی نیز توان رویارویی با ایران را ندارند، عربستان و اسرائیل و آمریکا چه بخواهند و چه نخواهند باید از سوریه، عراق و به‌زودی از یمن خارج شوند.

آیت‌الله حسینی همدانی افزود: یکی از مسائلی که لازم است به آن بپردازیم، نقش بی‌نظیر و بی‌بدیل رهبری است که باحوصله و هوشمندانه هوشیاری مردم را بالا بردند و انحرافات فتنه گران را بیان کردند، سخنرانی‌های رهبری در آن ایام باعث تقویت وحدت ملی شد.

خطیب جمعه کرج گفت: بازخوانی بیانات رهبری و هشدارهای ایشان در خصوص فتنه‌ای که برنامه‌ریزی‌شده بود تا نظام را ساقط کند، ضروری است.

وی خطاب به نیروهای انقلابی گفت: در مساجد و محلات باید برنامه‌های متنوعی برگزار شود زیرا چهل‌سالگی انقلاب مورد طمع دشمنان است.

آیت‌الله حسینی همدانی تأکید کرد: می‌بینید برای شب یلدا و شب عید و سفره هفت‌سین از دو ماه قبل شروع به فعالیت می‌کنند، برای یک دقیقه شب یلدا طوری برنامه‌ریزی می‌کنند که آدمی پیش خودش فکر می‌کند نکند بد شود و چیزی از دست ما در رود.

وی در بخش دیگری به نکاتی که رهبر معظم انقلاب راجع به مسئولیت مسئولان فرمودند اشاره کرد و گفت: حرکاتی که از برخی افراد دیده می‌شود که متأسفانه در شان نظام اسلامی نیست، کسی که اسم خودش را مسئول گذاشته نباید با مردم به‌گونه‌ای رفتار کند که باعث شرمندگی شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با تأکید بر اینکه باید با تخلفات مسئولان به‌شدت برخورد شود، گفت: عده‌ای بی‌راهه درست نکنند و نگویند که مسئول است و سرمایه نظام است پس نباید برخورد شود.

وی خطاب به مسئولان، گفت: به‌حکم خدا بدون مصلحت‌اندیشی عمل کنید، لازم است مسئولان مراقب عملکرد و نیت خود باشند.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *