دوباره به کرمانشاه برمی‌گردم

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، نمی‌دانم در اولین روز از اواخر دی‌ماه سال ۱۳۶۸ وقتی برای نخستین بار چشم‌هایش را گشود، شهر کرمانشاه ضربان قلبش را که گویی به گونه‌ای دیگر می‌تپید احساس کرد یا نه؟ نمی‌دانم مادرش وقتی او را برای نخستین بار در آغوش کشید برق چشم‌هایش را دید یا نه؟ و آیا پدرش در کالبد فرزندش، اسطوره آینده قلب‌های مردم کرمانشاه را دید یا نه؟

شاید در آن هنگام و در آن جمع سه نفره هم کسی نفهمید فرزند تازه متولد شده، قرار است از آسمان رویاها بالا برود و ستاره دست نیافتنی را یکی پس از دیگری برای مردم دردآشنای کرمانشاه را به ارمغان بیاورد.

محمد خالوندی که نماد ورزش جانبازان و معلولان کرمانشاه، چند صباحی است به خاطر عدم وجود امکانات در خرم‌آباد زندگی می‌کند.

محمد خالوندی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: وقتی مکان مناسبی برای تمرین کردن (پرتاب نیزه) وجود نداشتم مجبور شدم از کرمانشاه مهاجرت کنم و دوباره به این شهر برمی‌گردم.

قهرمان پارالمپیک ریو با بیان اینکه مهاجرتش از کرمانشاه طولانی مدت نخواهد بود، تصریح کرد: هرگز حرفی نزده‌ام که دیگر قصد بازگشت به کرمانشاه ندارم، برخی افراد بدون مشورت با من مسائلی مطرح می کنند که واقعیت ندارد و آزاردهنده است.

خالوندی خاطرنشان کرد: بهرامی مربی تیم ملی در خرم‌آباد زندگی می‌کند که به همین خاطر تصمیم گرفتم به این شهر بروم و زیرنظر وی کار کنم، البته به خاطر آرامش فکری هم ترجیح دادم خانواده‌ام را نیز همراه خودم ببرم.

وی افزود: حدود ۲ سال پیش با بهانه‌هایی همچون زمین را اجاره داده‌ایم یا زمان مدرسه فوتبال است، نمی‌توانستم در شهر خودم راحت تمرین کنم و ترجیح دادم کرمانشاه را ترک کنم.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *