کشف ۳۰۰ میلیارد ریال كالای احتكاری در كرمان

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر اظهار داشت: پلیس با توجه به ماموریت‌های ذاتی خود و با عنایت به شعار سال در راستای مبارزه با قاچاق کالا و سایر جرائم اقتصادی با تمام توان وارد عمل شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: در همین راستا طی چند هفته اخیر با تلاش بی‌وقفه همکارانمان در مجموعه پلیس آگاهی و دیگر رده‌ها چندین واحد صنفی متخلف شناسایی شدند که عمده‌ترین آنها کشف چهار انبار کالای احتکار شده در شهر کرمان بود.

بنی‌اسدی‌فر بیان داشت: این انبارها بیشتر حاوی لوازم خانگی بودند که برخی افراد سودجو و منفعت‌طلب اینگونه کالاها را در حجم بسیار زیاد انبار کرده و بعضا از فروش و توزیع آن ها امتناع می‌ورزیدند.

وی با اشاره به پلمب این انبارها و معرفی افراد متخلف به مقام قضائی خاطرنشان کرد: ارزش کالاهای کشف شده مبلغی بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال برآورده شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان خاطرنشان کرد: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز و یا قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ و سامانه ۱۳۰ پلیس آگاهی اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/خ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *