امام عزیز مردم ایران را از اسارت استکبار نجات داد

 به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، امام خمینی (ره) هویت اصیل اسلامی را به مسلمانان جهان بازگرداند و جهان اسلام را از خواب غفلت بیدار کرد.

امام خمینی (ره) در شبهای سیاه ظلمت و خفقان همچون خورشیدی تابان درخشید و با نفس مسیحایی خود موجب بیدار شدن مردم از خواب غفلت شد، امام خمینی(ره) ملت ایران را از ذلت به عزت رساند و از اسارت استکبار نجات داد.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی ضمن تسلیت سالروز ارتحال جان‌گداز بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی می‌گوید: سیره و منش امام راحل نه‌تنها برای ملت ایران، بلکه تمام مسلمانان آزادی‌خواه جهان یک چراغ راه است.

آیت‌الله قربان علی دری نجف‌آبادی می‌افزاید: امام راحل انقلابی را پایه‌گذاری کرد که این انقلاب امروز به الگوی سایر کشورها تبدیل‌شده است.

وی بیان می‌کند: امام خمینی (ره) با تکیه‌ بر فرهنگ عظیم علوی و فاطمی توانست انقلاب شکوهمند اسلامی را به پیروزی رسانده و یاران حسینی را در مکتب آن پرورش دهد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه امام خمینی (ره) استکبار و صهیونیسم جنایتکار را در منطقه به چالش کشید، خاطرنشان می‌کند: امروز همه باید به‌خوبی اندیشه‌های امام را شناخته و در راه تحقق آن‌ها گام بردارند، چراکه امام حق بزرگی بر گردن تک‌تک ملت ایران دارد.

دری نجف‌آبادی بر ضرورت الگوگیری مسئولان از اراده پولادین بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی تأکید کرده و بیان می‌کند: امام درس آزادی و شرف و انسانیت را به جهانیان آموخت.

وی می‌گوید: امام خمینی(ره) ملت ایران را از ذلت به عزت رساند و از اسارت استکبار نجات داد.

انتهای پیام/خ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *