شهادت شهدای حادثه تروریستی مجلس عمر داعش را کوتاه کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی امشب در نخستین یادواره شهدای حادثه تروریستی داعش شهیدان علی جواد زارع و حجت‌الاسلام سید مهدی تقوی در مجلس شورای اسلامی در شاهین‌شهر اظهار کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، لشکری از جاهلان را با تمسک از قومیت و مذاهب انحرافی علیه ملت ایران آماده کرده‌اند.

وی افزود: آمریکا، رژیم صهیونیستی، آل‌سعود و سایر هم‌پیمانان غربی و عربی آن‌ها، باقی‌مانده حزب بعث عراق و وهابی متعصب جاهل را آموزش دادند تا عملیات‌های کور و انتحاری علیه نظام و ملت ایران به خاطر ایستادگی در برابر سلطه جبهه استکبار در غرب آسیا انتقام بگیرند.

عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: در همین زمان بود که تروریست‌های داعشی با نفوذ به مجلس شورای اسلامی مستقیم به سراغ مراجعه‌کنندگان در راهروهای مجلس رفتند و جمعی از هموطنان را به گلوله بسته، به شهادت رساندند، این حادثه تروریستی ماهیت تروریستی جنایتکاران داعش را بهتر به ملت ایران نشان داد و مهر سکوت به دهان کسانی که تحلیل‌های نادرست می‌کردند زد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: تروریست‌های داعش که با حمایت‌های تسلیحاتی جبهه استکبار آموزش نظامی دیده‌اند، با فتوای مفتی‌های عربستان درصدد قتل فجیعانه ملت‌های سوریه، عراق و لبنان برآمدند.

قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: خون شهدای مجلس شورای اسلامی در فاجعه تروریستی داعش به‌ خصوص شهیدان جانباز علی جواد زارع و حجت‌الاسلام سید مهدی تقوی از اعضای دفتر نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس، عمر جنایتکاران داعشی را کوتاه کرد و به لطف پروردگار متعال و با رشادت‌های بی‌نظیر سربازان مدافعان حرم در کمتر از ۵ ماه پس از شهادت آنان با شکست مفتضحانه روبه‌رو کرد.

این نماینده مجلس دهم با بیان اینکه ملت ایران در بین دو خیر کمک به آزادی و امنیت ملت‌های منطقه و شهادت و زندگی عزتمندانه قرار گرفته است، اظهار داشت: رزمندگان مدافع حرم به‌ عنوان فرزندان رشید ملت ایران این پیام را به سایر ملت‌های منطقه غرب آسیا دادند که اگر در مسیر تحقق وعده الهی ثابت‌قدم بمانند و سستی نکنند پروردگار متعال پیروزی، عزت و سرافرازی را نصیب آنان خواهد کرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس با مروری به آیات قرآن کریم بیان کرد: هر امتی که بزرگانش در برابر امام خود خاضع باشند، سختی‌های مسیر پیشرفت و ترقی را تحمل کنند، با دنیا تعامل سازنده داشته باشد و در تحقق وعده‌های الهی اعتماد به‌ نفس داشته باشد به‌ یقین موفق و پیروز خواهد شد.

به گزارش فارس، در مراسم نخستین یادواره شهدای مجلس شورای اسلامی در حادثه تروریستی داعش حجت‌الاسلام سید علی تقوی و سرکار خانم زارع فرزندان شهیدان جانباز علی جواد زارع و حجت‌الاسلام سید مهدی تقوی در سخنانی به روحیات خدمتگذاری مخلصانه پدران شهیدشان در حل مسائل و مشکلات مردم اشاره کردند.

 سید رضا نریمانی از مداحان اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) نیز با نوای گرم خود درباره مقام رفیع شهدا نزد پروردگار متعال مدیحه‌سرایی کرد.

انتهای پیام/ذ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *