مردم قدردان خادمان با اخلاص هستند/ جمع‌آوری اسناد و مدارک مربوط به خدمات حجت‌الاسلام حسنی ضروری است

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، حجت‌الاسلام عسگر دیرباز امشب در مراسم سومین روز درگذشت مبارز خستگی‌ناپذیر آذربایجان، حجت‌الاسلام غلامرضا حسنی که در مصلی امام خمینی با حضور تمامی مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد، اظهار کرد: حجت‌الاسلام حسنی صراحت لهجه داشت و مسائل و اتفاقات جامعه را بدون هیچ ترس و واهمه‌ای با صراحت به مردم و جامعه انتقال می‌دادند و این نشان می‌داد که خدمت‌شان برای مردم واقعا با خلوص نیت است.

وی ادامه داد: مسئولان ما هم امروز علاوه بر اینکه نیت خدمت‌شان همانند این مبارز و مجاهد انقلابی باید خالص و خدایی باشد و در گفتن حقیقت‌های جامعه محافظه‌کارانه عمل نکنند بلکه باید با صراحت اتفاقات را به مردم و جامعه انتقال دهند.

نماینده مردم استان آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مردمی بودن حجت‌الاسلام حسنی، افزود: حجت‌الاسلام حسنی زمان و مکان صحبت را خوب می‌دانستند در جای خود صحبت می‌کرد و در جای خود هم شنوای دردها و مشکلات مردم بود.

وی تصریح کرد: مرحوم حجت‌الاسلام حسنی همانطور که با شجاعت در هشت سال جنگ تحمیلی در برابر صدام و رژیم منفور بعثی ایستاد به همان صورت هم در برابر ضدانقلاب‌های داخلی ایستادگی کرد تا به نظام و ارزش‌های راستین آن ضربه‌ای توسط عوامل خودفروخته داخلی وارد نشود.

دیرباز بیان کرد: اگر مسؤولین امروزه مانند حجت‌الاسلام حسنی در خدمت مردم، نظام و انقلاب باشند، مردم در دفاع از نظام و انقلاب از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند چرا که این مردم همیشه و با حضور خود در تمامی صحنه‌های سرنوشت‌ساز برای کشور عرق و علقه خود را به ارزش‌های راستین انقلاب و آرمان‌های امام ثابت کرده‌اند.

وی در پایان از مسئولان خواستار شد که تمامی اسناد و مدارک مربوط به رشادت ها و مجاهدت‌های حجت‌الاسلام حسنی در دوران پیش و پس از انقلاب جمع آوری شده و در موزه کنار پارک دفاع مقدس نگهداری شود تا آیندگان این شخصیت و مجاهدت‌هایش را بشناسند و هم با این کار مانع از بین رفتن این اسناد و مدارک می‌شویم.

انتهای پیام/ج/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *