مهم‌ترین وظیفه تولیدکنندگان، رقابت‌پذیر کردن کالاهای ایرانی است

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سرتیپ امیر حاتمی عصر امروز در حاشیه ستاد اقتصاد مقاومتی در جمع خبرنگاران شعار انتخاب‌شده سال را مهم برشمرد و اظهار کرد: همه ایرانیان شامل تولیدکنندگان، فروشندگان و مصرف‌کنندگان برای تحقق این شعار وظایف خاص خود را دارند.

وی مهم‌ترین وظیفه و برنامه تولیدکنندگان که وزارت دفاع هم جزو تولیدکنندگان بزرگ کشور است را رقابت‌پذیر کردن کالاهای تولیدی دانست و افزود: این اقدام از طریق ارتقای کیفیت و کاهش قیمت اتفاق خواهد افتاد.

وزیر دفاع و پشیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه وزارت دفاع به دلیل شرایط خاصی که کشور در حوزه دفاع دارد، برنامه رقابت‌پذیری تولیدات خود را از گذشته دنبال می‌کرده است، تصریح کرد: درصدد هستیم، امسال برنامه‌های کیفی‌بخشی تولیدات را ادامه داده تا خروجی کار که در اختیار کشور قرار می‌گیرد کالاهای دلچسب‌تر به لحاظ کیفیت و قیمت باشد.

حاتمی به گزارش ارائه‌شده در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان زنجان در مورد اقدامات انجام شده اشاره کرد و گفت: طبق گزارش ارائه شده استان زنجان در اغلب برنامه‌ها جلوتر است.

وزیر دفاع و پشیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری هم استان زنجان خوب عمل کرده است، صادرات و کسب درآمد ارزی را از دیگر موفقیت‌های این استان در حمایت از کالای تولید ایرانی ذکر کرد و افزود: با این اقدامات می‌توان بازار خوبی را برای تولیدکنندگان ایران فراهم کرد.

انتهای پیام/ج/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *