ترافیک محور هراز در بیشتر نقاط سنگین است

یوسف جغتا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: با آغاز دور برگشت مسافران نوروزی به مقاصد خود در استان‌های مختلف کشور شاهد تردد و رفت‎وآمد بالای خودروها هستیم.

وی افزود: علاوه بر ترافیک در مسیر جنوب به شمال توسط مسافرانی که از تهران و دیگر استان‌ها به سمت مازندران در حرکت هستند شاهد تردد و ترافیک سنگین خودروها در مسیر شمال به جنوب و بازگشت به تهران هستیم.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان با اعلام اینکه راهداران پرتلاش راهداری به صورت شیفت در تمام طول شبانه روز در جاده مستقر بوده و در حال خدمت‌رسانی به مسافران و هموطنان هستند، تصریح کرد: هم‌اکنون ترافیک در مسیر اتصالی شمال به جنوب در محدوده پارک جنگلی و منطقه پل چلاو سنگ‌چال سنگین است.

این مسؤول با اعلام ترافیک سنگین در منطقه پنجاب تا روستای وانا، ادامه داد: در منطقه آب اسک تا پلور هم تردد خودروها نیمه سنگین و در دیگر نقاط به صورت پرحجم و گاهی نیمه سنگین در جریان است.

جغتا با اشاره به آب و هوای منطقه لاریجان مازندران گفت: با بررسی وضعیت جوی در ارتفاعات لاریجان آسمان ابری بوده و در دیگر نقاط بارش خفیف باران گزارش شده است.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *