آقا مهدی باکری انقلابی به تمام معناست/ تنها راه تداوم انقلاب اسلامی ادامه مسیر شهداست

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سردار عابدین خرم ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سرلشگر مهدی باکری در مصلای اعظم امام خمینی (ره) تبریز اظهار کرد: شهدا با ایمان و عمل خود انقلاب اسلامی را رقم زدند و خدا را شاکریم چنین فرصتی را به ما می‌دهد تا یاد و خاطر ۱۰ هزار آلاله به خون خفته هشت سال دفاع مقدس و  ۱۹ شهید جوان مدافع حرم را گرامی بداریم.

وی با بیان اینکه وقتی حرف از مهدی باکری می‌شود با همان واژه، نام محسن رضایی هم به یاد می‌آید، گفت: ای کاش حجاب چشم‌ها برداشته شود و نام این دو که در زمان خون و نبرد شکل گرفت، بهتر آشکار شود.

فرمانده سپاه عاشورا با تأکید به اینکه نام شهید باکری با همه شهدا عجین شده است، افزود: البته خانواده شهدای ما نیز امروز با همان گفتمان و افکار شهید باکری و شهدای هشت سال دفاع مقدس رفتار می‌کنند.

وی تبیین کرد: شاکر وجود پربرکت امام جمعه تبریز در شهرمان هستیم که توجه و اهتمام ویژه به مراسم بزرگداشت شهدا و خانواده شهدا دارند.

تنها راه تدام انقلاب ادامه دادن راه شهداست 

خرم خاطرنشان کرد: ما برای تداوم انقلاب هیچ راهی نداریم، جز اینکه راه شهدا را برویم تا با تفکر انقلابی و جهادی آنها انقلاب را پیش ببریم.

وی ادامه داد: شهید مهدی باکری الگو و تراز برای امروز و فردای ماست و همه ابعاد شخصیتی این شهید والامقام می‌تواند الگو برای مدیر، مسوول و انقلابیون باشد.

شهید باکری خودساخته بود و این خودساختگی باعث تبلور غیرت او شد /مهدی باکری انقلابی به تمام معنا بود 

فرمانده سپاه عاشورا تأکید کرد: شهید مهدی باکری خودساخته بود و خودش را بالا کشیده است و این منجر به ایجاد تبلور غیرت در درون او بود.

وی افزود: شهید مهدی باکری یک انقلابی به تمام معنا بود و شاید تکرارش در این دنیا آرزویی دست نیافتنی باشد، اما با نزدیک شدن به شخصیت مهدی باکری و تأسی به مرام، رفتار و کردار او نه تنها نشدنی نیست، بلکه راهی ضروری برای سعادت یک جوان مؤمن و انقلابی است.

انتهای پیام/ذ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *