آخرین گام صبای قم برای صعود/ جوانان صبا در فکر لیگ برتر

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، دیدارهای مرحله گروهی فصل ۹۷ ـ ۱۳۹۶ لیگ دسته اول فوتبال جوانان باشگاه‌های کشور عصر امروز شنبه دوازدهم اسفند ماه با برگزاری چندین مسابقه حساس و تعیین کننده در گروه‌های مختلف مقدماتی به پایان می‌رسد تا تیم‌های برتر هر گروه راهی مرحله بعد شوند.

در حالی که رقابت‌های این فصل لیگ برتر فوتبال امید باشگاه‌های کشور با سقوط تیم امید صبای قم همراه بود، نوجوانان صبای قم در لیگ برتر ماندگار شد و تیم بزرگسالان صبای قم نیز به لیگ دسته دوم سقوط کرده است، تیم جوانان صبای قم امروز برای کسب مجوز صعود به مرحله بعد تلاش می‌کند.

تیم فوتبال جوانان صبای قم همانند سال قبل با سرمربیگری داوود عاصم‌آبادی مربی بومی خود و دیگر مربیان فصل گذشته در رقابت‌های این دوره لیگ دسته اول فوتبال جوانان ایران به میدان رفته و امروز آخرین بازی خود در مرحله گروهی را برابر تیم دخانیات گیلان برگزار می‌کند.

نماینده فوتبال قم که دو فصل متوالی تا یک قدمی صعود به مسابقات لیگ برتر فوتبال جوانان ایران پیش آمده اما هر دو بار در مرحله نهایی با ناکامی مواجه شده، امروز برای اینکه به مرحله دوم صعود کند از ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی قم میزبان دخانیات گیلان است و باید حریف خود را شکست دهد.

در حالی که تیم‌های حاضر در این فصل رقابت‌های فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال جوانان ایران، دیدارهای مرحله مقدماتی را در چهار گروه به شکل دوره‌ای برگزار می‌کنند، تیم جوانان صبای قم با تیم‌هایی نظیر ملوان بندر انزلی، دبیری تبریز، دخانیات گیلان، دانش فریدون‌کنار، پدیده ساری، گسترش فولاد تبریز و پارسه ساری هم‌گروه است و در صورت پیروزی در بازی امروز برابر دخانیات گیلان به مرحله بعد می‌رود اما در صورت کسب هر نتیجه دیگری در لیگ دسته اول جوانان کشور برای سال آینده ماندگار خواهد شد.

انتهای پیام/ذ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *