جابجایی ۴۰۰ میلیون مرسوله پستی در کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، غلامرضا نجاری در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید و قدیم پست استان کردستان در سنندج اظهار کرد: در ۱۰ ماه امسال ۴۰۰ میلیون مرسوله پستی در سطح کشور جابه‌جا شده است.

وی تصریح کرد: ۱۲ میلیون از این تعداد بسته‌های پستی، ۴ میلیون بسته‌های خرید و فروش اینترنتی و مابقی محصولات انبوه سازمان‌های دولتی و غیردولتی بوده که توسط پست ایران جابه‌جا شده است.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران اضافه کرد: پرونده‌ها به صورت الکترونیکی در یک بانک متمرکز می‌شود و تمام دستگاه‌ها با دسترسی به این سامانه کارهای خود را با دقت و سرعت بیشتر انجام و این کار به رضایتمندی مردم از دولت کمک خواهد کرد.

نجاری تصریح کرد: بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان برای این کار پیش‌بینی شده و هر استان می‌تواند سهم خود را از این اعتبار براساس سهمی که ایفا می‌کند بگیرد.

وی به سامانه جیناف هم گریزی زد و گفت: GNAF سیستم نشانی‌دهی براساس اطلاعات جغرافیایی است.

به گفته وی، جیناف یک دیتا بانک است که اطلاعات را به صورت کامل در اختیار دستگاه‌ها قرار می‌دهد.

نجاری با بیان اینکه پست امروز دیگر پست دیروز نیست، متذکر شد: پست امروز خیلی متحول شده و امیدواریم بتوانیم با اتفاقات خوبی که در این حوزه در استان صورت گرفته شاهد رشد این توفیقات باشیم.

وی، کیفیت در خدمات‌رسانی شایسته به مردم به ویژه مشتریان را بسیار مهم ارزیابی کرد و توضیح داد: با بررسی که انجام شد وحیدیان جزء گزینه‌ها اصلح و توانمند است.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران تأکید کرد: البته این حرف به معنی این این نیست که بقیه کارکنان پست استان گزینه‌های خوبی برای گرفتن این جایگاه نیستند، سعی کردیم از بین بهترین‌ها، بهترین را انتخاب کنیم.

نجاری اظهار داشت: انتظار در یک سیستم سالم اداری این است که کسی که به عنوان مدیر انتخاب می‌شود تجارب خوبی داشته باشد تا بتواند تصمیمات درستی در عرصه خدمت بگیرد.

وی با بیان اینکه مدیرکل جدید به خوبی کار را می‌شناسد، گفت: تمام مسؤولان استانی و نمایندگان انتخاب مدیرکل جدید را قبول داشتند.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران یادآور شد: همراهی مجموعه با مدیرکل جدید می‌تواند بستر را برای ارتقای بیش از پیش استان فراهم سازد.

کردستان در بحث کسب درآمد رتبه برتر را در کشور کسب کرد

نجاری با اشاره به اینکه کردستان در بحث کسب درآمد رتبه برتر را در کشور کسب کرد، گفت: رتبه بالای کشوری در کسب درآمد در حالی اتفاق افتاد که این استان در سنوات گذشته جز استان‌های در رده پایین بوده است.

وی، رتبه استان تا قبل از ورود مدیریت جدید این شرکت را حدود ۳۰ تا ۳۱ کشوری عنوان کرد و اظهار داشت: مدیر قبلی هم تلاش خود را کرد، اما آنگونه که انتظار بود نتوانست زمینه تحقق اهداف را فراهم سازد.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران، یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت را طی چند ماه اخیر ناشی از هم‌افزایی و همدلی ایجاد شده در مجموعه پست دانست و خاطرنشان کرد: کارهای بسیار خوبی انجام شده است که می‌توانند به عنوان الگوی کشوری مطرح شود.

نجاری افزود: نظر هیئت مدیره و مدیرعامل این است که پرداخت‌ها براساس عملکرد انجام شود.

انتهای پیام/ذ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *