پتروشیمی هگمتانه و ابن‌سینای همدان روی میز دو وزیر

حمیدرضا حاجی‌بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی با وزیر اقتصاد و دارایی با حضور استاندار همدان، مدیرعامل پتروشیمی ایران و رئیس سازمان خصوصی‌سازی اظهار کرد: پتروشیمی هگمتانه و ابن‌سینا محور گفت‌وگوهای این جلسه بود که پس از طرح مشکلات و چالش‌های موجود، توافق کامل بین بخش خصوصی و سازمان خصوصی‌سازی و پتروشیمی ایران صورت گرفت.

وی با بیان اینکه مقرر شد هر دو پروژه پتروشیمی هگمتانه و ابن‌سینا در همدان به سرعت پیگیری شود، افزود: هفته گذشته نیز با وزیر نفت در این خصوص تشکیل جلسه دادیم و مقرر شد ضمن پیگیری پروژه‌های پتروشیمی هگمتانه و ابن‌سینا، پالایشگاه همدان نیز در دستور کار وزارت نفت قرار گیرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ادامه داد: مقرر شد، انتقال خوراک اتیلین که در سال‌های گذشته متوقف شده بود، توسط خط لوله اتیلین به همدان در دستور کار قرار گرفته و در ردیف پروژه‌های دارای اولویت قرار گیرد.

وی افزود: پتروشیمی هگمتانه و ابن‌سینا، سال‌های گذشته مصوب و در ردیف پروژه‌های به خواب رفته قرار گرفتند که با پیگیری‌های صورت‌گرفته در حال حاضر در دستور کار وزارت نفت و وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان خصوصی‌سازی قرار گرفته است.

انتهای پیام/ج/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *