نیروی انتظامی در عرصه امنیت کارنامه درخشانی دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، آیت‌الله محمدنقی لطفی ظهر امروز در همایش سالانه فرماندهان نیروی انتظامی استان ایلام اظهار داشت: نیروی انتظامی در تمامی عرصه‌ها به عنوان مظهر اقتدار و امنیت در جامعه است.

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام افزود: نیروی انتظامی مقتدر کشور در عرصه امنیت کارنامه درخشان و بسیار نورانی دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بار سنگین امنیت در داخل کشور و بخشی هم در مرزهای کشور بر عهده نیروی انتظامی است و با عنایت به کارآمدی، توانمندی، تعهد و ولایت مداری از عهده این مسؤولیت بسیار سنگین و خطیر برآمده است و توانسته است از خود اقتدار نشان دهد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا نیز در این همایش گفت: هوشمندی و قانون مداری شاخصه افزایش منزلت اجتماعی پلیس است.

سردار محمد شرفی افزود: دشمنان جمهوری اسلامی که می‌خواستند در حوزه امنیت داخلی دست‌اندازی کنند با هدایت مقام معظم رهبری، بصیرت مردم و مدیریت صحیح دستگاه‌های نظامی و امنیتی نتوانستند به اهداف شوم خود برسند.

فرمانده انتظامی استان ایلام در خصوص اهداف برگزاری همایش سالیانه فرماندهان، معاونان و مدیران روسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان ایلام نیز گفت: هدف ما از این همایش این بود که مروری بر عملکرد سال ۹۶ داشته باشیم.

سردار نورعلی یاری افزود: اقدامات موثری همکاران بنده طی سال گذشته انجام دادند و در عین حال ماموریت‌های بسیار مهم و راهبردی از جمله برنامه اربعین حسینی با مشارکت فعال مردم اجرایی شد.

وی ادامه داد: افزون بر این، اغتشاشی که در استان ایلام انجام گرفت سبب شد تا نقاط قوت و ضعف را احصاء کنیم و از طرفی هم برنامه‌هایی که برای سال آینده از همین الان بایستی برنامه‌ریزی کنیم دنبال می‌کنیم.

انتهای پیام/ج/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *