مدیران دستگاه‌ها برای افزایش ۵۰ درصدی بودجه‌ها تلاش کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اکبر بهنام‌جو عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان که در سالن شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد اظهار کرد: لازم است مدیران دستگاه‌های استان برای افزایش ۴۰ تا ۵۰ درصدی بودجه‌ دستگاه‌ها در فصل بودجه‌بندی تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

وی تصریح کرد: در بسیاری از استانها هرسال افزایش ۵۰ درصدی بودجه داریم و این میزان در سالهای گذشته در اردبیل ۱۰ یا ۲۰ درصد بوده است که همراه تخصیص کمتر از ۵۰ درصد یکی از موانع اتمام و تکمیل طرح‌ها و پروژه‌ها است.

استاندار اردبیل بیان داشت: زیرساخت‌هایی مانند راه‌آهن، بزرگراه‌ها و مسأله آب به عنوان بسترهای توسعه در استان است و لازم است مدیران تلاش کنند تا بودجه بیشتری در این زمینه جذب شود.

بهنام‌جو افزود: در تمامی شهرستان‌های استان باید پتانسیل‌های اشتغال احصا شود و در این زمینه لازم است شرح خدمات طرح توسعه‌ای اشتغال استان تکمیل شود.

وی افزود: کلیه دستگاه‌های اجرایی به ویژه راه‌و شهرسازی، بهداشت و آب و فاضلاب باید برنامه‌های خود را برای افزایش اعتبارات در جلسات آینده ارایه دهند و در این زمینه مدیری موفق خواهد بود که علاوه بر حفظ مقدار بودجه سال قبل اعتبارات بیشتری را نیز در پایان سال جذب کرده باشد.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *