تعطیلی ۱۵۰ کارخانه در مازندران با واردات اجناس خارجی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، حجت‌الاسلام سیدابراهیم میراحمدی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان در جمع نمازگزاران اظهار کرد: برجام سبب شد تا حرف و منطق صلح و دوستی خود را به جهانیان ثابت کنیم همچنین متوجه شدیم که آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی تصریح کرد: امروزه نیروهای سپاه در آن طرف مرزها جان خود را فدا می‌کنند تا غده سرطانی داعش را از بین ببرند و ما می‌دانیم امت حزب‌الله در مسیر رهبری قرار دارد و شعار مرگ بر آمریکا حیات انقلابی و اسلامی ما است.

خطیب جمعه گلوگاه بیان کرد: امام خمینی(ره) نیز قائل به مسائل فرهنگی بود و می‌دانست استبداد فرهنگی با کار فرهنگی از بین می‌رود، نه تنها امام بلکه همه یاران او اهل جنایت نبودند.

این مسؤول در مورد اهداف دشمنان ایران اسلامی، گفت: امپراتوری تبلیغاتی دشمنان در حال فعالیت است، آنها ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی را در جهان تبلیغ می‌کنند.

میراحمدی یادآور شد: یکی از اصول اقتصاد مقاومتی مبارزه با ورود کالای قاچاق است، ورود اجناس خارجی سبب شد تا بیش از ۱۵۰ کارخانه در مازندران تعطیل شود.

وی ادامه داد: کشور چین اجناس ارزان را وارد بازار کرد و با این کار کارخانجات ایرانی را از پا انداخت همچنین اگر در ادامه جلوی واردات خودرو گرفته نشود فعالیت ایران خودرو نیز از کار خواهد افتاد.

امام جمعه گلوگاه با اشاره به تزکیه نفس، گفت: پیامبران ما را تعلیم دادند تا تزکیه نفس داشته باشیم و خود را در مسیر دین و معنویت قرار دهیم، دوران جوانی آغاز تزکیه نفس است.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *