عزت و اقتدار نظام اسلامی در گرو از خودگذشتگی شهدای انقلاب است

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری فارس استان تهران، نادر نصیری ظهر امروز در دیدار با خانواده سردار شهید والامقام، سعید مهتدی اظهار داشت: سرکشی از خانواده‌های شهدا باعث می‌شود تا یادمان باشد که چه خانواده‌هایی فرزندان خود را در راه اقتدار نظام تقدیم انقلاب کردند.

وی اظهار داشت: از استاندار تهران که برنامه کاری خود را با رخصت گرفتن از شهدا آغاز کرد، قدردانی می‌شود و این حرکت خوب باید در سفرهای مسؤولان به شهرستان‌ها ماندگار و نهادینه شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران به سردار شهید سعید مهتدی اشاره کرد و افزود: شهید مهتدی، معاون عملیاتی نیروی زمینی سپاه بود که در مریوان، بوکان و سردشت مجروح شد و به درجه جانبازی ۶۵ درصدی نائل آمد و در آخرین مسؤولیت خود، فرمانده لشکر حضرت رسول (ص) بود و در سال ۸۴ به درجه رفیع شهادت نائل و به همرزمان خود ملحق شد.

نصیری در دیدار با خانواده شهیدان جنیدی افزود: شهیدان جنیدی فقط به تهران مربوط نمی‌شوند؛ بلکه به همه کشور متصل هستند و این خانواده چند شهید را تقدیم انقلاب کرده‌اند که شهیدان رضا، محمد و نصرالله جنیدی در دفاع از میهن اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وی گفت: خانواده شهیدان جنیدی در محل رودسر گیلان از خانواده‌های بودند که دست خیر در انجام کارهای خیرخواهانه داشتند و با دستان این خانواده جوان‌های زیادی سر زندگی مشترک رفتند.

شهید نصرالله جنیدی در کرخه نور، رضا جنیدی مریوان و محمد جنیدی جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

استاندار تهران در دیدار با خانواده شهیدان جنیدی گفت: ما هرچه که امروز داریم به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی ایران است.

محمدحسین مقیمی گفت: فعالیت در حوزه علمیه حرکتی است زینبی که دختران جوان شهرستان را آموزش می‌دهد تا با پیروی از حضرت زینب (س) در این را محکم قدم بردارند.

وی افزود: تا ساعتی دیگر جلسه بررسی مشکلات فرهنگی خواهیم داشت و امیدواریم که در این جلسه بعضی از مشکلات فرهنگی شهرستان را رفع کنیم.

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *