ریالی از اعتبارات دولتی در بحث اربعین استفاده نشده است

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، ذبیح‎‌الله بابایی ظهر امروز در حاشیه مراسم بدرقه نخستین محموله ستاد اربعین حسینی به کشور عراق در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز نخستین محموله خدماتی کشورهای عراق که از کمک‌های مردمی و خیران تهیه شده به کشور عراق اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه مردم عزیز علاقه‌مند می‌توانند کمک‌های خود را به ستاد عتبات عالیات استان زنجان واقع در جنب دفتر امام جمعه در اسرع وقت تحویل دهند، ابراز کرد:‌ دلیل تعجیل ما برای این است که پس از مدتی امکان اعزام کمک‌ها به عراق وجود ندارد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان با بیان اینکه نجف، کوفه، حیدریه و سامرا و … محل اسکان موکب‌های استان زنجان است، تصریح کرد: طی چند سال گذشته که استان زنجان در کشور عراق موکب‌های خدماتی دایر کرده است، ریالی از اعتبارات دولتی استفاده نکرده است.

بابایی با تاکید بر اینکه خدمات ارائه شده با نذورات مردمی به زائران ارائه می‌شود، خاطرنشان کرد: محموله دوم استان زنجان تا دو تا سه روز دیگر به عراق ارسال خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم می‌توانند اقلام خود از پتو تا دیگر اقلام را به ستاد عتبات عالیات استان زنجان تحویل دهند، ابراز کرد:‌ امسال استان زنجان با توجه به تردد زائران این استان از مرز خسروی، یک موکب در این منطقه دایر خواهد کرد.

انتهای پیام/خ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *