طی ۴ سال گذشته دولت لایحه‌ای برای رفع موانع تولید ارائه نداده است/ نظام ادارای و بانکی در خدمت تولید نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عبدالرضا مصری در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه که با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی‌، مجمع نمایندگان و استاندار کرمانشاه پیش از ظهر امروز برگزار شد، اظهار داشت: عادت به حرف‌ زدن کرده‌ایم و عملی در کار نیست.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با نشخوار کردن مشکلات، مشکلی حل نمی‌شود، خاصیت این تریبون و حل  مشکلات چیست؟ چرا خبری از اصلاح و اقدام نیست؟ وقتی همه مشکلات را می‌دانیم، چرا عزمی نیست؟ تا کی می‌خواهیم حرف بزنیم، شاید گمان می‌شود با حرف زدن کاری انجام می‌شود، آن افرادی که باید عمل کنند، کجا هستند؟

وی یادآور شد: اگر می‌خواهیم تهدید نشویم و استقلال داشته باشیم باید اشتغال، غرور ملی و توسعه و تولید داشته، چرا که تولید ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است.

مصری با بیان اینکه شرایط موجود ضد تولید است، بیان کرد: ۱۰۰ سال است صنعت نفت داریم، ننگ است بنزین وارد می‌کنیم.

به گفته این نماینده، نظام اداری و بانکی در خدمت تولید نیست.

وی آمار افراد کارمند در ایالات متحده آمریکا را ۸۰۰ هزار نفر، ژاپن ۳۵۰ هزار نفر، دانمارک ۳ هزار و ۵۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: این آمار در کشور جمهوری اسلامی ایران سه میلیون نفر است، لذا تقریبا تمامی بودجه صرف حقوق کارمندان و هزینه‌های جاری می‌شود.

مصری متذکر شد: وقتی من نماینده دنبال کار تولید‌کننده را می‌گیرم، می‌گویند باید پول بدهید و این یک فاجعه است.

نماینده مردم کرمانشاه در خانه ملت اظهار داشت: طی چهار سال گذشته یک لایحه رفع موانع کار تولیدکننده از سوی دولت و وزارت‌خانه مربوطه به مجلس شورای اسلامی ارائه نشده است با چنین شرایطی کمکی به تولید کشور نمی‌شود.

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *