دستگیری اعضای گروه انحرافی «حلقه شعور کیهانی» در لنجان

حجت‌الله صفرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لنجان با اشاره به دستگیری اعضای گروه انحرافی «حلقه شعور کیهانی» در این شهرستان اظهار کرد: فرقه‌های ضاله درصددند تا با نشر افکار انحرافی عده‌ معدودی از افراد جامعه را فریب دهند و از این طریق به مقاصد شوم خود دست یابند.

وی افزود: با توجه به گزارش‌های واصله به این ناحیه مبنی بر اینکه برخی از گروه‌های انحرافی در لنجان در حال فعالیت هستند، پیگیری این موضوع سریعا در دستور کار ناحیه مقاومت بسیج لنجان قرار گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان از انهدام یک گروه انحرافی در لنجان خبر داد و تصریح کرد: پس از بررسی‌های کارشناسی و کسب اطمینان از درستی این ماجرا و با هماهنگی مراجع قضایی، اعضای این گروه انحرافی در یک عملیات دستگیر شدند.

صفرپور با توجه به ماهیت افراد دستگیرشده در این عملیات خاطرنشان کرد: در این عملیات مستر این گروه هم به همراه سایر افراد، توسط سربازان گمنام ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان دستگیر شدند و در بازرسی از محل ارتکاب جرم هم مقادیر قابل‌توجهی جزوات انحرافی کشف و ضبط شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لنجان با تأکید براینکه اندیشه‌های انحرافی هیچ جایگاهی در جوامع اسلامی ندارند تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاسی از سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)، اجازه تحریف در اندیشه‌های اسلام ناب محمدی را نخواهد داد و با افرادی که سعی در ترویج عقاید انحرافی در جامعه دارند به جد برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/چ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *