ناهماهنگی در استقلال بیداد می‌کند/ منصوریان نباید ترکیب خوب فصل پیش را زیر و رو می‌کرد

محمدحسین ضیایی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به بازی استقلال و سایپا و شکست آبی‌پوشان پایتخت مقابل شاگردان علی دایی گفت: این شکست حاصل توانمندی و قدرت سایپا نبود.

پیشکسوت فوتبال کشورمان و بازیکن سال‌های گذشته تیم ملی افزود: سایپا پر انگیزه ظاهر شد و استقلال هم با این که بهترین‌ها را به همراه داشت چون تیم حرکت رو به جلو نداشت نتوانست در برابر سایپا نتیجه بگیرد.

وی عدم توانمندی بازیکنان کناری استقلال در دریبل‌زنی و پشت سر گذاشتن یار مقابل را یکی از مشکلات این تیم دانست و گفت: هر چند در کل فکر می‌کنم که منصوریان اشتباه کرد که به ترکیب خوب تیمش که در نیم فصل دوم فصل گذشته شکل گرفته بود؛ دست زد.

ضیایی در بخش دیگری از اظهارات خود در خصوص عملکرد تیم منصوریان در این فصل و تا این جای کار افزود: این بازیکنان را نباید یک مرتبه و یک جا در ترکیب می‌گذاشت و باید با همان ترکیب سال گذشته شروع می‌کرد و آرام آرام بازیکنان جذب شده امسال را در ترکیب قرار می‌داد.

این پیشکسوت فوتبال کشورمان افزود: به همین خاطر می‌بینیم که ناهماهنگی در استقلال بیداد می‌کند در حالی که منصوریان می‌توانست نه به یکباره بلکه به تدریج به ترکیب آرمانی خود برسد.

وی با بیان اینکه هنوز هم دیر نشده و منصوریان باید به تیم شوک وارد کند، خاطرنشان کرد: اگر بخواهد با این نفرات ادامه دهد باز هم کار می‌برد لذا باید تدبیری دیگر اندیشیده شود و از ترکیب خوب فصل گذشته استفاده کند و نیروهای جدید را به تدریج وارد بدنه تیم کند.

انتهای پیام/ج/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *