جوانان مبارز در سرزمین‌های اشغالی آینده فلسطین را در دست می‌گیرند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای جنایت‌های اخیر صهیونیست‌ها در مسجدالاقصی را محکوم کرد.

در بیانیه این نهاد حوزوی آمده است: پیروزی مقاومت اسلامی مردم فلسطین و ناکام گذاشتن برنامه صهیونیست‌ها در اشغال گام به گام قدس‌شریف و شکست محاصره مسجد الاقصی اقدام چشمگیری در مسیر مبارزات مردم فلسطین است که مرهون خون شهدا و جان‌فشانی‌های جوانان و مبارزان فلسطینی بوده و شعله‌های انتفاضه را در سرزمین فلسطین روشن نگه داشته است که سکوت خفت‌بار رژیم‌های عربی نیز نتوانسته بر این حرکت خودجوش و انقلابی تأثیر منفی بگذارد و مردم مسلمان و آزادی‌خواه را از ادامه راه مبارزه با صهیونیست‌ها باز دارد.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: حمایت‌های مردمی در بیشتر کشورهای اسلامی از جمله جمهوری اسلامی ایران نیز موجی از امید و دلگرمی را برای مجاهدان فلسطینی به ارمغان آورده و امروز که پیروزی‌های اخیر رزمندگان حزب‌الله لبنان در منطقه ضربه‌ مهلک و محکم به تروریست‌های تکفیری وارد کرده روزهایی سرنوشت ساز و امیدبخش را برای جهان اسلام پیش‌بینی می‌کند.

این بیانیه آورده است: امروز پرچم مبارزه با اسرائیل دوباره در دستان جوانان فلسطینی به اهتزاز در آمده و کوس رسوایی دولت‌های مرتجع منطقه و ادعای دروغین آن‌ها در حمایت از فلسطین به گوش می‌رسد.

در پایان این بیانیه خاطرنشان شده است: قدس شریف و مسجد الاقصی فلسطینی و اسلامی بوده، هست و باقی خواهد ماند و رژیم نامشروع اسرائیل باید بفهمد پایانی جز خذلان و خواری نخواهد داشت.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن جنایت‌های اخیر صهیونیست‌ها در به شهادت رساندن نمازگزاران فلسطینی، امید آن دارد جوانان مبارز در سرزمین‌های اشغالی آینده فلسطین را در دست گیرند.

انتهای پیام/ج/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *