تبریز می‌تواند میزبان مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا شود

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، “سینک” عصر امروز در نشست مطبوعاتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همکاری بسیار خوبی از سوی مدیر استادیوم، اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی و همچنین باشگاه مس سونگون شاهد بودیم و خوشحالیم که مس سونگون بخشی از هزینه‌ها را تقابل و به عنوان اسپانسر در این مسابقات نقش‌آفرینی می‌کند.

وی گفت: تبریز استانداردهای کنفدراسیون فوتبال آسیا را به دست آورده و همین جا اعلام می‌کنم که تبریز میزبان مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا خواهد بود .

سینک افزود: ایران موتور اصلی فوتسال در آسیا است و تبریز‌ و باشگاه مس سونگون همکاری خوبی برای برگزار شده بهتر مسابقات داشته است و به میزبان تبریز از هر لحاظ صحه گذاشتم.

وی گفت: از نکات مثبت میزبانی تبریز می توان به فواصل نزدیک هتل اقامت تیم‌ها و سالن برگزاری مسابقات اشاره کرد و همچنین این شهر جذابیت‌های زیادی داشته که برای تیم‌های سفرکننده به این شهر خاطره‌انگیز خواهد بود که می‌توانم به بازار قدیمی تبریز اشاره کنم.

سینک ناظر هندی کنفدراسیون فوتبال آسیا به همراه عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی فدراسیون ابتدا شرایط سالن پورشریفی تبریز را به عنوان محل برگزاری این مسابقات بررسی کردند.

ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا سپس از سالن‌های‌ علوم پزشکی و میلاد که برای تمرین تیم‌ها در نظر گرفته شده است، دیدار کردند‌.

این مسابقات اواسط مهر ماه با شرکت تیم‌های ایران، افغانستان، ازبکستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ترکمنستان و نپال در سالن پورشریفی تبریز برگزار می‌‌شود و تیم‌های برتر به مسابقات نهایی آسیا صعود می‌کنند‌‌.

انتهای پیام/ج/

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *