برگزاری مسابقات تنیس روی میز پیشکسوتان قهرمانی کشور در زنجان

مهدی سپهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با بیان اینکه زنجان از ابتدای سال چند مسابقه قهرمانی کشور در رشته‌های مختلف ورزشی میزبانی کرده است، اظهار کرد: از جمله این مسابقات می‌توان به مسابقات والیبال نوجوانان قهرمانی کشور و مسابقات رنکینگ بدمینتون قهرمانی کشور اشاره کرد.

وی از برگزاری نخستین دوره مسابقات تنیس روی میز پیشکسوتان قهرمانی کشور در زنجان خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات بر اساس برنامه‌ریزی روزهای چهارم و پنجم مردادماه برگزار خواهد شد.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه دور نخست مسابقات تنیس روی میز پیشکسوتان قهرمانی کشور در بخش بانوان به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: این مسابقات در سالن کوثر واقع در شهرک کارمندان برگزار می‌شود.

سپهری در ادامه همچنین با بیان اینکه مسابقات فیزیک، بادی کلاسیک و بادی بلدینگ قهرمانی استان زنجان در شهرستان خرم‌دره برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: این مسابقات بر اساس برنامه ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۰ مرداد در سالن ۳ هزار نفری شهید خرمی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه هیأت پزشکی ورزشی استان زنجان نیز برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی چون دوره آموزش تغذیه ورزشی بانوان را در دستور کار دارد، تصریح کرد: این هیأت همچنین دوره آموزشی ورزش و دیابت را نیز در دستور کار دارد.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان اظهار کرد: هیأت پزشکی ورزشی استان زنجان همچنین دوره کمک‌های اولیه و امدادگری را نیز برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/ذ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *