کسب ۷ مدال آسیایی توسط ورزشکاران زنجان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محمدعلی حمزه‌پور بعد از ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیأت بدمینتون استان زنجان که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، اظهار کرد: پس از استعفای طالب‌پور که در سه سال گذشته زحمات زیادی را برای بدمینتون کشیده است، محمود انصاری سه ماه سرپرستی این هیأت را عهده‌دار شد.

وی با بیان اینکه پنج کاندیدا برای انتخابات رئیس هیأت بدمینتون استان زنجان ثبت‌نام کرده‌اند، اضافه کرد: پس از هماهنگی‌های انجام شده با فدراسیون مقرر شد تا این انتخابت امروز برگزار شود.

معاون ورزشی مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه هفته گذشته ورزش استان لحظات پرافتخاری را پشت سر گذاشته است، تصریح کرد: در همین راستا ورزشکاران استان طی سه روز هفت مدال رنگارنگ آسیایی کسب کردند.

حمزه‌پور با بیان اینکه ورزشکاران استان زنجان در رشته‌هایی چون سنگنوردی‌ دوچرخه‌سواری و تیراندازی با کمان مدال‌های رنگارنگی کسب کردند، ابراز کرد: کسب این عناوین یک رکورد بسیار خوب برای ورزش استان زنجان محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه ورزش استان زنجان افزون بر کسب افتخارات آسیایی میزبانی دو رویداد بزرگ ورزشی کشور را نیز بر عهده داشته است، خاطرنشان کرد: هفته گذشته مسابقات بدمینتون رنکینگ قهرمانی کشور طی سه روز در زنجان برگزار شد.

معاون ورزشی مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه سروش اسکندری بدمینتون‌باز زنجانی در مسابقات بدمینتون رنکینگ قهرمانی کشور یک مدال طلا کسب کرد، گفت: همچنین دو مدال برنز نیز توسط مهدی انصاری و قاسمی برای زنجان در این مسابقات کسب شد.

حمزه‌پور ادامه داد: در مسابقات بدمینتون رنکینگ قهرمانی کشور  همچنین علی حسین‌خانی و محمدرضا باقری نیز مدال برنز مشترک را کسب کردند.

وی با بیان اینکه کشتی استان زنجان در مسابقات انتخابی تیم ملی نیز سه مدال طلا توسط میثم نصیری، محمد نادری و حسین نوری کسب کرده است، خاطرنشان کرد: همچنین هفته گذشته بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده دوره آموزشی روانشناسی ورزشی با حضور ۱۳۰ نفر در زنجان برگزار شد.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه ورزش استان زنجان رو به تعالی است ابراز امیدواری کرد تا این موفقیت‌ها ادامه داشته و ورزش استان زنجان هرچه بیشتر رو به رشد حرکت کند.

انتهای پیام/ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *