دو و میدانی‌کاران همدانی عازم کنیا می‌شوند

مسعود بنوان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به حضور دو ورزشکار نوجوان استان در ترکیب تیم ملی اظهار کرد: سید امیر زمان‌پور و آرمین شاه ملکی دو و میدانی‌کاران همدان هستند که با درخشش در رقابت‌های مختلف و اردوهای تیم ملی موفق به ثبت حضور خود در تیم ملی شدند.

وی با بیان اینکه این دو ورزشکار استان بامداد فردا به همراه تیم ملی عازم مسابقات جهانی کنیا می‌شوند،‌ گفت: ۹ ملی‌پوش کشورمان صبح فردا به منظور حضوری پرقدرت در رقابت‌های جهانی عازم نایروبی کنیا خواهند شد.

دبیر هیأت دو و میدانی استان همدان بیان کرد: سید امیر زمان‌پور تنها نماینده ایران در ماده ۱۵۰۰ متر خواهد بود و آرمین ملک‌شاهی نیز تنها نماینده کشورمان در ۱۰ کیلومتر پیاده‌روی است.

وی با اشاره به همراهی رئیس هیأت دو و میدانی همدان با تیم ملی در این رقابت‌ها، افزود: مرتضی خورشیدی با حکم فدراسیون دو و میدانی به عنوان سرپرست تیم ملی دو و میدانی، نوجوانان را در رقابت‌های جهانی همراهی می‌کند.

بنوان خاطرنشان کرد: رقابت‌های دو و میدانی نوجوانان جهان طی روزهای ۲۱ تا ۲۵ تیرماه در نایروبی کنیا دنبال می‌شود.

وی یادآور شد: دو و میدانی‌کاران همدانی حاضر در ترکیب تیم ملی، با توجه به سپری کردن تمرینات خوب و فشرده آمادگی لازم برای حضور در میدان رقابت‌ها را کسب کرده‌اند.

دبیر هیأت دو و میدانی استان همدان افزود: امیدواریم با عملکرد خوب آنها خبرهای خوبی از مسابقات جهانی برای جامعه ورزش استان و دو میدانی‌کاران استان در راه باشد.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *