۶۱ صندوق انتخابات شورای شهر کرمانشاه با حضور نمایندگان نامزدهای معترض بازشماری شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه، رسول مرادی از آغاز بازشماری ۶۱ صندوق انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه از صبح امروز با حضور نمایندگان نامزدهای معترض در فرمانداری کرمانشاه خبر داد.

سخنگوی هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه گفت‌: پس از بررسی نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه از سوی هیأت نظارت شهرستان کرمانشاه و ارجاع آن به هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان‌، این هیأت تصمیم گرفت امروز یازدهم خرداد‌‌ماه ۶۱ صندوق از صندوق‌های رای مورد اعتراض نامزدهای معترض با حضور ۶ نفر از نمایندگان آنان و با حضور و نظارت اعضای هیأت عالی نظارت استان انجام شود و کار بازشماری از صبح امروز آغاز شده است.

وی افزود: اگر در این بازشماری‌ها تغییر قابل اعتنایی مشاهده شود تصمیم‌گیری لازم برای مرحله بعدی و بازشماری صندوق‌های دیگر اتخاذ می‌شود.

مرادی خاطرنشان کرد‌: این هیأت تمام تلاش خود را برای صیانت از آرای مردم و شفاف‌سازی لازم به کار می‌گیرد.

وی افزود : مردم اخبار مربوطه را فقط از طریق روابط عمومی هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان دنبال کنند و  از هر نوع گمانه‌زنی و حاشیه‌پردازی به‌طور جدی خودداری شود.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *