هرکس نتواند از ماه پربرکت رمضان استفاده کند غفلت کرده است

به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد مظفری عصر امروز در مراسم محفل انس با قرآن در مسجد پیامبر اعظم ناوگان شمال نیروی دریایی بابیان اینکه حضور فرزندان در محافل قرآنی برگرفته از نقش تربیتی والدین است اظهار کرد: اگر می‌بینیم که نونهالان در محفل قرآنی خوش می‌درخشند حاصل نقش‌آفرینی والدین در  تربیت فرزندان است.

وی با تأکید بر اینکه هرکس نتواند از این ماه پربرکت استفاده کند غفلت کرده است افزود: در جامعه‌ای که بی‌حجابی و فساد غوغا می‌کند سخن گفتن فرزندی از حجاب، دلیل بر پرورش درست و اسلامی از جانب پدر و مادری است که با قرآنن آشنایند و به دستورات آن عمل می‌کند.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بابیان اینکه اگر کسی نتواند در ماه مبارک رمضان خود را تزکیه کند در ماه‌های دیگر نیز نمی‌تواند گفت: ماه رمضانی که همه درهای رحمت خدا بر انسان باز است و هرلحظه  آن برای انسان جایی دارد که از برکات آن بهره‌مند شود.

مظفری با اشاره به اینکه نماز و قرائت قرآن در ماه رمضان با اوقات دیگر متفاوت است افزود: خواندن یک آیه از قرآن در ماه مبارک رمضان به‌اندازه تلاوت تمام قرآن برای انسان ثواب می‌نویسند و چرا از آن بهره‌مند نشویم، امام راحل در طول عمر بابرکتش هیچ‌گاه نماز شب وی ترک نشد.

انتهای پیام/ج/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *