سند ۲۰۳۰ راه نفوذ کشور و رواج فرهنگ غربی را در کشور باز می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از اسلامشهر، حجت‌الاسلام محمدعلی نوروزی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه، با توجه به انتخابات پیش رو به فرمایش حضرت امام(ره) در خصوص انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: همان‌طور که زن و مرد مکلف باید نماز بخوانند باید در انتخابات نیز شرکت کنند تا سرنوشت خود را تعیین کنند.

وی در ادامه به فرمایش مقام معظم رهبری پرداخت و گفت: مشارکت مردم یعنی حمایت از انقلاب اسلامی و این موضوع اقتدار ملت را نیز بالا می‌برد و اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند کشور امنیت خواهد داشت.

نوروزی در ادامه سخنرانی خود بیان داشت: این امنیت امروز کشور به برکت حضور مردم در صحنه است و ان‌شاءالله، خدا به ما توفیق دهد تا به همه وظایف دینی و اخلاقی خود عمل کنیم.

وی با یادآوری تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه به سالروز لغو قانون ننگین کاپیتولاسیون بعد از انقلاب اسلامی اشاره کرد و سند ۲۰۳۰ یونسکو را نیز کاپیتولاسیون دیگری خواند و بیان داشت: این سند که به صورت مخفیانه و برخلاف قانون اساسی، بدون تصویب در صحن علنی مجلس و برخلاف نص صریح قرآن امضا شده و در حال اجرا بود که با درایت و اقتدار مقام معظم رهبری جلوی آن گرفته شد.

امام جمعه اسلامشهر در تشریح این سند ننگین گفت: سند ۲۰۳۰ سندی است که غربی‌ها از طریق آن می‌خواهند راه نفوذ خود را از راه رواج فرهنگ غربی در کشورها باز کنند.

وی افزود: در این سند هرنوع تعلیم و تقویت دینی و معنوی بر خلاف حقوق بشر دانسته شده و از آن طرف نیز طبق این سند باید به بهانه حقوق بشر فرهنگ مبتذل و غیر اخلاقی غربی بین دانش‌آموزان رواج پیدا کند.

نوروزی در پایان خطبه دوم نماز جمعه این هفته اسلامشهر به سالگرد ارتحال عالم وارسته و زاهد آیت‌الله‌العظمی محمدتقی بهجت در هفته آینده اشاره کرد و ارتحال ایشان را ضایعه بزرگی برای جامعه روحانیت و حوزه‌های علمیه دانست.

انتهای پیام/چ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *