صدای شهریار و ژنرال مشترکاً درآمد/در خرمشهر بازی نمی‌کنیم

به گزارش سرویس ورزشی خبرگزاری فارس در آبادان، کمتر از ۱۰ روز دیگر تا برگزاری رقابت فینال جام حذفی فوتبال کشور در خرمشهر باقی‌ مانده است.

بر همین اساس، سرمربیان دو تیم نفت تهران و تراکتورسازی تبریز، در نشست خبری پایان بازی تیم‌های خود در آخرین هفته از لیگ برتر فوتبال، از نارضایتی خود برای حضور در خرمشهر پرده برداشتند.

قلعه‌نویی که عهده‌دار هدایت تراکتورسازان است، عدم وجود هوادار تبریزی را در منطقه جنوب کشور و در استان خوزستان، یکی از دلایل عدم رضایت خود برای برگزاری این دیدار در خرمشهر عنوان کرد.

علی دایی نیز که باید نفت تهران را در دیدار فینال هدایت کند، برگزاری دیدار فینال را در خرمشهر بی‌دلیل خواند و از مسؤولان فدراسیون خواست تا مکان برگزاری این دیدار را به ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد منتقل کنند.

این در حالی‌ است که ورزشگاه نفت و گاز اروندان به سبب برگزاری این دیدار، از اواسط زمستان گذشته به حالت تعطیل درآمده و حتی دیدارهای تیم کارون اروند، نماینده خرمشهر در لیگ دسته دوم فوتبال کشور به شهر مجاور و ورزشگاه تختی آبادان منتقل شده است تا چمن این ورزشگاه ترمیم و مهیای برگزاری این دیدار شود.

پیشتر نیز رسانه‌های استان خوزستان به‌ ویژه خبرگزاری فارس، برگزاری این دیدار را در خرمشهر فاقد منفعت برای فوتبال خرمشهر و منطقه خوانده بودند و آن را خرج هزینه گزاف به سود تیم‌های شهرستانی عنوان کردند.

انتهای پیام/ذ/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *