دشمنی غرب با ما ایدئولوژیک است/ هر حرکت نسنجیده دشمن جواب کوبنده‌‌ای خواهد داشت

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سردار رحیم نوعی‌اقدم عصر امروز در همایش مدافعان حرم در سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل اظهار کرد: دشمن با ما خصومت شخصی ندارد و علت اصلی دشمنی و جنگ غرب و شرق با ما ایدئولوژیک است.

وی گفت: امروز تمام کفر در برابر تمام اسلام ایستاده است و قدرت‌های جهانی سعی در مصادره‌ٔ عقاید و اعتقادات ما دارند و به اذن پروردگار جهان اسلام هر روز بیشتر علیه کفر منسجم‌تر می‌شود.

فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به چرایی دشمنی قدرت‌های جهانی با نظام جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: انقلاب ما نفوذ آمریکا را در منطقه مختل کرد و پرچم سومین قدرت بزرگ جهانی را در سرزمین ما به اهتزاز در آورد.

نوعی اقدم افزود: تحریم جهانی کشور، استفاده از گروهک‌های داخلی و خارجی، طراحی چندین فقره کودتا و جنگ تحمیلی تنها گوشه‌ای از اقدامات شبانه‌روزی دشمن برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

مدافع حرم حضرت زینب(س) بیان کرد: آمریکا به بهانه انفجار برج‌های دوقلو در ۱۱ سپتامبر و همچنین به بهانه وجود سلاح شیمیایی در عراق وارد منطقه شد و اکنون بعد از سالها متوجه شده که با پرچم کفر نمی‌توان در برابر پرچم اسلام ایستاد.

وی عنوان کرد: آمریکا بعد از ناکارآمد بودن اقدامات خود به این نتیجه رسید که باید با پرچم اسلام آمریکایی علیه اسلام ناب محمدی حمله کند و با تشکیل و تقویت داعش، القاعده و طالبان سعی کرد با ایجاد تفرقه بین مسلمان و آتش‌افروزی در منطقه، نظام مقدس جمهوری اسلامی را با تهدید روبه‌رو کند.

نوعی‌اقدام با تاکید بر اینکه تمامی اهداف و اقدامات دشمن تاکنون بی‌نتیجه بوده است، ادامه داد: حمایت آمریکا از اسرائیل قماری است که باعث ورشکستگی عمیق آمریکا در صحنه جهانی خواهد شد و هر حرکت نسنجیده دشمن در این زمینه با جواب کوبنده‌ای از جانب ما مواجه خواهد شد. 

فرمانده دوران دفاع مقدس به تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری در زمینه جنگ نرم اشاره کرد و گفت: سازماندهی و حرکت‌های انقلابی و اسلامی به عنوان اهرم بازدارنده در اقصی نقاط جهان باعث ترس و وحشت قدرت‌های جهانی از انسجام و یکپارچگی کشور ما شده است.

مدافع حرم حضرت زینب(س) افزود: وظیفه مردم در برهه کنونی نگاه هوشمندانه و با بصیرت به مسایل و مباحث پیرامون است.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *